Představení opavských středních škol proběhne online

23. listopad 2020

První online setkání s řediteli opavských středních škol proběhlo v pondělí 23. listopadu od 16 hodin, a to prostřednictvím aplikace Zoom. Ředitelé čtyř opavských středních škol v krátkosti představili možnosti, které jejich školy studentům nabízejí.

Setkání bylo reakcí na poptávku ze strany žáků a jejich rodičů. Na předchozím online setkání k výběru budoucí kariéry totiž téměř 80 % zúčastněných potvrdilo, že by podobné setkání se zástupci středních škol uvítali. Proto jsme ředitele oslovili a jsme velmi rádi, že s prezentacemi souhlasili. Své prezentace připravili zástupci těchto opavských škol: Střední školy průmyslové a umělecké, Střední školy technické, Střední průmyslové školy stavební a Středního odborného učiliště stavebního.

 

Předpokládaný program

16:00–16:20         Střední škola průmyslová a umělecká, Opava

16:25–16:45         Střední škola technická, Opava

16:50–17:10         Střední průmyslová škola stavební, Opava

17:15–17:35         Střední odborné učiliště stavební, Opava

 

Každá ze škol bude mít 20minutovou prezentaci. Jelikož nebudeme mít dostatečný prostor na to, abychom mohli řádně zodpovědět všechny Vaše dotazy, prosíme Vás o napsání dotazů do chatu. My dotazy předáme středním školám a všechny odpovědi následně zveřejníme na našich webových stránkách.

Na akci je nutné se registrovat ZDE:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZctcuyrrzwtEtxEXqba7cyKfJsnapHeVig9

Na email, který jste uvedli při registraci, Vám bude zasláno potvrzení registrace, včetně přístupového odkazu do konferenční místnosti.

Návod, jak se ke konferenci připojit, naleznete zde: Manuál na přihlášení k videokonferenci

Setkání se zástupci dalších středních škol budou následovat – termíny i výčet konkrétních středních škol upřesníme. Sledujte naše webové stránky!